Inici > Quant a > Contacte

Contacte

  • Imagen 1
 

 

Personal del FAD / Personal del FAD / FAD Staff

Gerent / Gerente / Manager
Jomi Murlans
gerent@fad.cat

Relacions externes i patrocini / Relaciones externas y patrocionio / External relations & sponsorship
Gemma Esteban
gesteban@fad.cat

Atenció als socis / Atención a los socios / Attention to members
Ester Camprubí
socis@fad.cat

Protocol / Protocolo / Protocol
Ester Camprubí
info@fad.cat

Comunicació i premsa / Comunicación y prensa / Comunication & press
Cristina Gosálvez
cgosalvez@fad.cat
Carme Gómez
cgomez@fad.cat

Departament web / Departamento web / Web departmen
Jesús Noè
web@fad.cat

Disseny gràfic / Diseño gráfico / Gràphic Design
Guillem Pericay
gpericay@fad.cat

Projectes / Proyectos / Projects
Jordi Torrents (coordinador)
jtorrents@fad.cat

Materfad, centro de materiales de Barcelona
Javier Peña
jpenya@fad.cat
Valérie Bergeron
vbergeron@fad.cat
Ivan Rodríguez
irodriguez@fad.cat
Judit González
jgonzalez@fad.cat

Terminal B
info@terminalb.org

Xarxes d’Opinió
Marc Trias
mtrias@fad.cat

City to City Barcelona FAD Award
citytocity@fad.cat

Comptabilitat / Contabilidad / Accountancy
Oriol Buch
comptabilitat@fad.cat

Administració / Administración / Administration
Ainhoa Pastor
fad@fad.cat

T. 932 566 746

Manteniment / Mantenimiento / Maintenance
Joan Ramon Ibarz
manteniment@fad.cat

Personal de les associacions del FAD / Personal de las asociaciones del FAD / FAD associations staff

ADI-FAD
Secretaria / Secretaría / Management

Paola Calvet
www.adifad.org
adi@adifad.org

ADG-FAD
Secretaria / Secretaría / Management

Eulàlia París
Isabel Lucia
adg@adg-fad.org

ARQUIN-FAD
Secretaria / Secretaría / Management

Margarita Kirchner
Anna Acón
www.arquinfad.org
arquinfad@fad.cat

A-FAD
Secretaria / Secretaría / Management

Sílvia Rosés
www.a-fad.org
info@a-fad.org

MODA-FAD
Secretaria / Secretaría / Management

Silvia Aldomà
Tatiana de la Fuente
www.modafad.org
modafad@modafad.org

ADCE
Secretaria / Secretaría / Management

Mercè Segú
www.adcecreative.org
merce@adceurope.org

Enviant...
El correu electrònic s'ha enviat correctament